Organizacja urodzin

Serdecznie zapraszamy do korzystania grupy zorganizowane (szkoły, przedszkola, wycieczki) z naszej bawialniDla państwa wygody, po wcześniejszym uzgodnieniu dopasowujemy godzinę otwarcia do potrzeb grupy. Za grupę uznajemy przynajmniej 15 dzieci. W czasie zabawy podopiecznych, opiekunowie mogą odpocząć przy filiżance kawy/herbaty
Zorganizuj u Nas urodzinki dziecka!

Urodziny dla każdego z Nas to piękny czas, w którym chcemy wraz z gośćmi spędzić miłe chwile. Dla dzieci ten dzień jest wyczekiwany przez cały rok, dlatego proponujemy aby z Naszą pomocą ten piękny dzień w roku, stał się dla solenizanta/ solenizantki oraz jego gości niezapomniany. W naszej Bawilandii znajdują się dwie salki urodzinowe. Poniżej znajduje się tabela z Naszymi propozycjami urodzinowymi. Posiadamy papierowe zaproszenia na urodzinki w Bawilandii, w cenie 1,00zł/ sztukę (cena zawiera kopertę). Zaproszenia można nabyć w kasie sali zabaw. Dla chętnych wysyłamy również zaproszenia w PDF do samodzielnego wydrukowania na urodzinki dla dzieci. Aby je otrzymać proszę wysłać wiadomość na nasz adres e-mail: bawilandia@ogrodslaski.pl.

Cennik urodzinek dla dzieci

urodzinki_internet

 

Zamów urodzinki

Regulamin organizacji urodzin w Sali zabaw Bawilandia Ogród Śląski 

 1. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50,00zł najpóźniej na 7 dni przed zarezerwowanym terminem urodzin.
 2. Uroczystość urodzinowa odbywa się w określonym wcześniej dniu i godzinie.
 3. Zmianę terminu imprezy urodzinowej można dokonać osobiście w sali zabaw lub telefonicznie (pod numerem tel.322844383 wew.23), na tydzień przed wcześniej ustalanym terminem uroczystości.
 4. Rezygnacja z organizacji urodzin, powoduje przepadnięcie zadatku.
 5. Osoby dorosłe chcące przebywać na terenie sali zabaw zobowiązane są do zakupu (bądź przyniesienia własnych, czystych) ochraniaczy na obuwie. Nie wolno osobą dorosłym przebywać na sali bez obuwia bądź w obuwiu zmiennym. Dzieci bawią się w skarpetkach bądź obuwiu zmiennym z miękką podeszwą.
 6. Opłata pobierana jest za rzeczywistą liczbę gości wg wcześniej ustalonego cennika, przy czym minimalna ilość dzieci w wynajmowanej salce urodzinowej to 5 dzieci.( Minimalna opłata za wynajęcie sali jest liczona za 5-tkę dzieci)
 7. Poczęstunek dla uczestników imprezy urodzinowej może być spożywany tylko pokoju urodzinowym.
 8. Na życzenie klienta możemy zamówić pizzę z dowolnej pizzerii. Sala zabaw dolicza za usługę – tzw. talerzykowe w cenie 2,00zł/ osobę spożywającą pizzę. (Opłata pobierana jest za dzieci i dorosłych)
 9. Na teren sali zabaw nie wnosimy własnych napoi i przekąsek, nie dotyczy to tortów urodzinowych, które były wcześniej ustalone przy zamawianiu urodzin. (W opcji urodzinowej III i IV). Jeśli klient zdecyduje się na wniesienie własnego tortu w opcji I i II, pobierana będzie opłata „talerzykowa” w kwocie 2,00zł/ osobę.
 10. Podczas trwania imprezy urodzinowej w sali zabaw mogą przebywać i bawić się inne dzieci wraz z opiekunami.
 11. Zabawa urodzinowa kończy się o określonej wcześniej godzinie. Po przekroczeniu czasu zabawy ( powyżej 10 minut) doliczane będą dodatkowe minuty zabawy 0,15zł/ minutę za każde dziecko.
 12. Sala urodzinowa po zakończeniu czasu zabawy jest przez obsługę sprzątana.
 13. Za rzeczy pozostawione w sali zabaw nie odpowiadamy. Prosimy aby wszystkie niepotrzebne w trakcie zabawy części ubioru dzieci, były zamykane w szafkach.
 14. Za dzieci uczestniczące na imprezie urodzinowej odpowiada/ją opiekun/owie.
 15. Na terenie sali zabaw nie spożywamy napoi alkoholowych.